Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Firma budowlana - najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Kontakt z nami

MIWOBUD - Wojciech Królewiak
00-626 Warszawa
ul. Marszałkowska 9/15 lok.5

miwobud@gmail.com
tel 606 22 37 66

FB YT

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Czy jesteś robotem?

Zapytanie

Wysyłając formularz oświadczam że zapoznałem się z treścią polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu przedstawienia oferty.

Izolacja fundamentów Warszawa

Izolacja termiczna zapobiega przedostawaniu się ujemnych temperatur do wnętrza ściany fundamentowej oraz kondensacji pary wodnej wewnątrz ściany, co może doprowadzić do uszkodzenia fundamentów. Migrująca woda, powstająca z pary wodnej skraplającej się wewnątrz nieocieplonej ściany fundamentowej zawiera rozpuszczone sole mineralne oraz substancje organiczne, powodujące powolną degradację podziemnych części budynku.  Izolację termiczną wykonuje się z zastosowaniem płyt polistyrenowych ekstrudowanych mocowanych poziomo lub pionowo, tak aby uniknąć dużej ilości odpadów.Charakteryzują się minimalną nasiąkliwością oraz bardzo dużą wytrzymałością na ściskanie. Do przyklejenia płyt można stosować kleje bitumiczne lub poliuretanowe do styropianu, aplikowane za pomocą pistoletu. Potem należy zabezpieczyć je folią tłoczoną przed uszkodzeniem mechanicznym.