Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Firma budowlana - najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Kontakt z nami

MIWOBUD - Wojciech Królewiak
00-626 Warszawa
ul. Marszałkowska 9/15 lok.5

miwobud@gmail.com
tel 606 22 37 66

FB YT

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Czy jesteś robotem?

Zapytanie

Wysyłając formularz oświadczam że zapoznałem się z treścią polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu przedstawienia oferty.

Remonty klatek schodowych Warszawa

Zaniedbane i niszczejące klatki schodowe to problem wielu budynków mieszkalnych, ale z pomocą naszej firmy każda klatka schodowa zyska efektowny wygląd i będzie stanowić spójny element całego budynku.
Nasza firma pracami remontowymi w obrębie klatek schodowych zajmuje się od wielu lat. Zrealizowaliśmy już bardzo dużo remontów klatek schodowych i możemy pochwalić się doświadczeniem oraz zapewnić każdego kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług, że w naszej firmie pracują wykwalifikowani fachowcy, a wszystkie prace realizujemy w oparciu o najlepsze materiały budowlane oraz nowoczesne technologie i sprzęt.

Remonty klatek schodowych nie stanowią dla nas wyzwania, ponieważ dysponujemy środkami, które zawsze pozwalają nam zgodnie z wyznaczonym planem i terminem sfinalizować remont. Wykonujemy pełen zakres prac budowlanych na klatkach schodowych, w tymmalowanie klatek schodowych, tynkowanie oraz wszelkie prace wykończeniowe. Zajmujemy się także elektryką, która znajduje się w obrębie remontowanej klatki schodowej.

Każdy Klient i wytyczne, które zostały przed nami postawione są dla nas najważniejsze, dlatego też precyzyjnie obliczamy na podstawie kubatury klatki schodowej, technologii prac oraz projektu ilość materiałów, które zostaną wykorzystane. Dzięki doświadczeniu jakim dysponujemy możemy bardzo dokładnie wyznaczyć ilość materiałów, a co za tym idzie ograniczyć koszty.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i terminowość w zakresie prac remontowych i zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym wsparciem w tym zakresie do kontaktu.