Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Firma budowlana - najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Kontakt z nami

MIWOBUD - Wojciech Królewiak
00-626 Warszawa
ul. Marszałkowska 9/15 lok.5

miwobud@gmail.com
tel 606 22 37 66

FB YT

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Czy jesteś robotem?

Zapytanie

Wysyłając formularz oświadczam że zapoznałem się z treścią polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu przedstawienia oferty.

Renowacja zabytków Warszawa

Odnawianie zabytków pozwala przywrócić dawną świetność obiektom, które przez wiele lat były narażone na destrukcyjne działanie warunków atmosferycznych, ale także uszkodzenia natury mechanicznej. Nasza firma realizuje renowację zabytków na szeroką skalę. Posiadamy w tym zakresie doświadczenie i odpowiednie zaplecze zarówno, jeżeli chodzi o kompetencje naszych pracowników jak i profesjonalny sprzęt.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszelkie zabytki, które są nam powierzane w celu renowacji wymagają specjalnego podejścia i dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych Zleceniodawców, a jednocześnie zadbać o odnawiany obiekt optymalnie jak to możliwe.