Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Firma budowlana - najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Kontakt z nami

MIWOBUD - Wojciech Królewiak
00-626 Warszawa
ul. Marszałkowska 9/15 lok.5

miwobud@gmail.com
tel 606 22 37 66

FB YT

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Czy jesteś robotem?

Zapytanie

Wysyłając formularz oświadczam że zapoznałem się z treścią polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu przedstawienia oferty.

Tynki maszynowe Warszawa

Tynki maszynowe cieszą się coraz większym uznaniem, a trzeba nadmienić, że nowoczesne tynkowanie z wykorzystaniem maszyn stoi na wyższym poziomie, aniżeli tynkowanie metodami tradycyjnymi.

Nasza firma realizuje tynki maszynowe, wykorzystując do tego celu wysokiej jakości agregaty. Zalety tynków wykonywanych metodą maszynową to przede wszystkim wysoka wydajność w porównaniu do tynkowania tradycyjnego, a ponadto szybkość finalizacji prac nawet w pomieszczeniach o dużej kubaturze. Tynki tego typu charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania i szybsze oraz równomierne schnięcie.

Opisywana metoda tynkowania realizowana jest przez naszą firmę w typie tynków gipsowych, ale również tynków cementowo-wapiennych.