Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Firma budowlana - najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Kontakt z nami

MIWOBUD - Wojciech Królewiak
00-626 Warszawa
ul. Marszałkowska 9/15 lok.5

miwobud@gmail.com
tel 606 22 37 66

FB YT

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Czy jesteś robotem?

Zapytanie

Wysyłając formularz oświadczam że zapoznałem się z treścią polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu przedstawienia oferty.

Dekoral Professional technologia ULTRA COOL

PPG Deco Polska wprowadziła do sprzedaży system kolorantów Ultra Cool, przeznaczonych do otrzymywania wyrobów fasadowych (tynków i farb) w kolorach intensywnych i ciemnych. Do tej pory stosowanie takich kolorów stwarzało ryzyko szybszego blaknięcia powłok oraz nadmiernego nagrzewania pod wpływem promieni słonecznych. Kolorant Ultra Cool przeznaczony jest do kolorowania wyrobów fasadowych, jeśli wymagane jest podniesienie współczynnika odbicia promieniowania słonecznego HBW (TSR) powłoki malarskiej lub tynku. Zgodnie z instrukcja ITB 447/2009 opisującą wymagania dotyczące współczynnika światła rozproszonego HBW powinien on być wyższy niż 0,20.

Zalety:

  • Zmniejsza skurcze termiczne, powodujące powstawanie spękań;
  • Poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach (mniejsze nagrzewanie);
  • Zmniejsza zużycie energii na klimatyzację w budynku;
  • Obniża temperaturę fasady;
  • Zwiększa trwałość powłoki;
  • Większy współczynnik odbijania światła, mniejsze nagrzewanie się fasady;
  • System Ultra Cool – zapewnia odbijanie promieniowania podczerwonego widma słonecznego;
  • Dzięki zastosowaniu nowego kolorantu jest możliwe uzyskanie trwałych kolorów ciemnych na fasadach.

System fundamentowy Ceresit

Skuteczność izolacji fundamentów w głównej mierze zależy od zastosowania odpowiednich materiałów hydroizolacyjnych i staranności wykonania. Dobór odpowiednich materiałów powinien być poprzedzony badaniem warunków gruntowo – wodnych. Dla każdego indywidualnego przypadku istnieje możliwość dobrania odpowiedniego rozwiązania tak, aby zachować szczelność w punktach szczególnie trudnych do izolacji takich jak przejścia technologiczne czy naroża.

System izolacji tarasowej przeciwwodnej Ceresit

Specjalnie opracowane materiały elastyczne, takie jak membrana Ceresit BT 18, powłoka elastyczna Ceresit CR 166 oraz elastyczny klej do gresuCeresit CM 17 idealnie sprawdzają się w izolacji tarasów, na których występują duże naprężenia. Tylko zastosowanie wszystkich elementów systemu tarasowego Ceresit gwarantuje trwały efekt końcowy.