Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Firma budowlana - najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Kontakt z nami

MIWOBUD - Wojciech Królewiak
00-626 Warszawa
ul. Marszałkowska 9/15 lok.5

miwobud@gmail.com
tel 606 22 37 66

FB YT

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Czy jesteś robotem?

Zapytanie

Wysyłając formularz oświadczam że zapoznałem się z treścią polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu przedstawienia oferty.

Naprawa i renowacja elewacji Warszawa

Elewacja często wymaga gruntowniejszej odnowy lub położena nowego tynku cienkowarstwowego. To zależy od tego, w jakim stanie jest tynk na elewacji i czy dom jest ocieplony. Możemy postąpić dwojako: usunąć tynk stary i nanieść nowy lub położyć tynk na tynk. W przypadku niewielkich ubytków w tynku wystarczy naprawić je, korzystając z uniwersalnej zaprawy budowlanej wyrównującej. Pozwala ona na wypełnianie zagłębień od 2 do 15 mm. Istniejące na powierzchni tynków rysy i pęknięcia należy poszerzyć do szerokości i głębokości min. 5 mm. Po odkurzeniu i umyciu szczeliny można wypełnić ją również zaprawą wyrównującą, tak aby  uzyskać równą płaszczyznę ściany. Miejsca, w których tynk jest „odparzony”, trzeba skuć aż do surowego muru. Po dokładnym odpyleniu i umyciu ściany, z której usunięto tynk, należy ją zagruntować.  Po wyschnięciu emulsji gruntującej można przystąpić do uzupełniania ubytków zaprawą tynkarską.