Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Firma budowlana - najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Kontakt z nami

MIWOBUD - Wojciech Królewiak
00-626 Warszawa
ul. Marszałkowska 9/15 lok.5

miwobud@gmail.com
tel 606 22 37 66

FB YT

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Czy jesteś robotem?

Zapytanie

Wysyłając formularz oświadczam że zapoznałem się z treścią polityki prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu przedstawienia oferty.

Papa termozgrzewalna Warszawa

Papa termozgrzewalna to rodzaj materiału bitumicznego, który najczęściej wykorzystywany jest do izolacji dachów. Dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym, a także wysokiej odporności i łatwości oraz elastyczności zastosowania bardzo często rekomendujemy naszym Klientom jej zastosowanie.

Warto zaznaczyć, że papa termozgrzewalna zaliczane są do grupy pap oksydowanych, a co za tym idzie sprawdza się bardzo dobrze jako samodzielne pokrycie tymczasowe oraz może stanowić warstwę podkładową pod każdy rodzaj pokrycia dachowego.

W zastosowaniu pap termozgrzewalnych nasza firma posiada doświadczenie, ponieważ w oparciu o ten materiał bitumiczny zrealizowaliśmy już setki zleceń. Ponadto zawsze służymy fachowym doradztwem, aby nasi Klienci mogli wybrać optymalne rozwiązanie.